od 199,99 PLN Darmowa dostawa od 199,99 PLN
na zwrot produktów Masz 14 dni na zwrot produktów
dzięki PayPo Zapłać za 30 dni dzięki PayPo
klientów Miliony zadowolonych klientów
Zestaw kompletny noży 5-el. Glints Spirit
199,00 PLN
Na stanie
Porównaj- Dobrze wyważony dla zwiększenia kontroli
- Łatwy w czyszczeniu
- Stal nierdzewna (X30Cr13)
- 5 lat gwarancji BergHOFF (Warunki gwarancji).
- Zaprojektowano w Belgii z myślą o jakości i trwałości.



Kompletny zestaw noży 5-el. Glints Spirit
Ten wielofunkcyjny zestaw noży zawiera nóż do obierania, nóż użytkowy, nóż do mięsa, nóż do chleba oraz nóż szefa kuchni. Nóż do obierania i nóż użytkowy idealnie nadają się do wszystkich drobnych prac związanych z cięciem. Nóż do mięsa doskonale radzi sobie z mięsem, drobiem i wędlinami, nóż do chleba pokroi chleb na równe kromki, a uniwersalny nóż szefa kuchni jest niezawodny w krojeniu składników na plastry lub w kostkę.
Stal nierdzewna X30Cr13
Wysokiej klasy stal nierdzewna X30Cr13 posiada bardzo wysoką trwałość, twardość oraz odporność na korozję. W jej składzie znajduje się węgiel, chrom, krzem i mangan. Stal X30Cr13 bardzo długo utrzymuje ostrość, jest bardzo odporna na ścieranie i zużycie.


Ergonomiczna rękojeść
W nożach należących do linii GLINTS zastosowano uchwyty z eleganckiego, kolorowego tworzywa, które dla maksymalnej trwałości połączono z ostrzem za pomocą dwóch bardzo solidnych nitów. Taka klasyczna, nitowana konstrukcja gwarantuje wysoką wytrzymałość narzędzia. Ponadto wysoce ergonomiczna budowa samej rękojeści sprawia, że nóż stabilnie i wygodnie leży w dłoni. Zapewnia to bezpieczny, mocny chwyt oraz pełną kontrolę nad prowadzonym cięciem.
Poznaj w praktyce
Zobacz, jak ułatwia gotowanie każdego dnia
Gotuj w pięknym stylu!
BergHOFF to belgijska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji artykułów i akcesoriów kuchennych. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, unikalnym wzornictwem i funkcjonalnością. To właśnie dzięki tym wartościom, zdobyliśmy ponad 100 międzynarodowych i najbardziej prestiżowych w świecie designu nagród takich jak chociażby Red Dot czy iF Design. Nasze produkty zdobyły zaufanie milionów klientów w ponad 60 krajach świata.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 5 lat |
| Liczba elementów | 5-el. |
| Materiał uchwytu | ABS,Stal nierdzewna |
| Wymiar w opakowaniu (cm) | 40 x 26 x 2,1 |
| Waga produktu (kg) | 0.87 |
| Kolor | Biały |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna (X30Cr13) |


















