Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich.

Wsparcie sprzedaży

BergHOFF upominki


Dobrze dobrane upominki rodzą życzliwość, wzbudzają zainteresowanie klientów i dostarczają motywacji do udziału w kampaniach promocyjnych.

 
Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów naszej firmy bez trudu poszerzą Państwo ofertę nagród w akcji promocyjnej organizowanej dla banków, supermarketów czy linii lotniczych. Z nami wybiorą Państwo także idealne upominki motywacyjne dla posiadaczy kart lojalnościowych, uczestników programów pracowniczych i motywacyjnych.

 
Oferta firmy BergHOFF dla programów motywacyjnych, kampanii lojalnościowych oraz promocji sprzedaży daje Państwu możliwość:

  • doboru artykułów z szerokiej palety produktów dla wszystkich poziomów wartości nagród
  • dostosowania zestawów zachęt do indywidualnych potrzeb i tworzenia unikalnych nagród
  • indywidualizacji produktów poprzez naniesienie symboli graficznych, logotypów, modyfikację opakowania oraz ulotek dzięki usługom naszego firmowego działu kreacji
  • oferowania oddzielnie pakowanych artykułów, co umożliwia wykorzystanie w kampanii efektu kolekcji
  • skorzystania z obecności firmy BergHOFF na całym świecie

Upominki biznesowe marki BergHOFF – trwały ślad w relacjach z partnerami

Wiele naszych produktów znakomicie sprawdzi się w Państwa kampanii marketingowej w charakterze upominków biznesowych. Naczynia do gotowania i akcesoria stołowe marki BergHOFF silnie wpływają na wyobraźnię jako trofeum, zaś ich oddziaływanie utrzymuje się długo po zakończeniu akcji promocyjnej. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno propozycje idealnych gratisów na targi i pokazy, jak i prezenty korporacyjne.