Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich.
Wyjątkowe osiągnięcie: 1 Red Dot: Best of the Best (Najlepszy z Najlepszych) oraz 4 nagrody Red Dot dla BergHOFF’a

BergHOFF – projektant i producent naczyń oraz sprzętu kuchennego o wysokiej jakości w przystępnych cenach – zachwycił jurorów Red Dot Award, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów designerskich na świecie, pięcioma różnymi produktami. Noże z serii Ron razem z organizerami zostały wyróżnione nagrodą Red Dot Best of the Best oraz serie Ron z żeliwa, Leo Pizza concept (koncepcja pizzy Leo), Leo ravioli stamps (przyrząd do ravioli-Leo) i Table Grill (grille stołowe) zostały nagrodzone Red Dot Award.

Heusden-Zolder, Kwiecień 2016 – Czarne noże z serii Ron razem z organizerami otrzymały nagrodę Red Dot Best of the Best w kategorii Projekcja Produktowa, najwyższe wyróżnienie tej międzynarodowej nagrody. Noże odznaczają się matową powłoką tytanową i wspaniałym funkcjonalnym designem. Każdy z noży może być przechowywany w wyjątkowym organizerze do noży Ron, który tworzy dopasowany system przechowywania, czy w szufladzie czy na blacie. Również z serii Ron są naczynia ze stali nierdzewnej, które też otrzymały nagrodę Red Dot Award.

 

Najnowsza seria BergHOFF’a, Leo, otrzymała dwie nagrody: jedną za zestaw do ravioli, a drugą za koncepcję pizzy. Ravioli zawiera dwa zestawy z przyrządami do ravioli o różnych wymiarach, z rączką z drewna dębowego lub nylonu. Koncepcja pizzy zawiera łopatkę do pizzy, kamień do pizzy oraz półokrągły nóż ze zintegrowaną tarką.

 

Również Grill stołowy BergHOFF’a – stylowy towarzysz, czy w ogrodzie czy w podróży, otrzymał nagrodę Red Dot.

 

Wszystkie projekty otrzymujące nagrodę wynikają z twórczych umiejętności projektanta Piter’a Roex’a.